Szkolenia

Od wielu lat zajmuję się szkoleniem przyszłych stylistek rzęs i paznokci, biorąc pod uwagę nie tylko najnowsze trendy i postęp technologiczny, ale również zadowolenie stylistek i ich klientek.
Bazując na doświadczeniach ze współpracy z dystrybutorami i instruktorami oraz klientami opracowałam program szkoleniowy, który w pełni przygotuje kursantki do zawodu stylisty rzęs lub paznokci.

Dzięki codziennej pracy z klientkami dysponuję wiedzą z jakimi problemami muszą się zmagać przyszłe stylistki a które elementy są zbędne. Pozwala to skupić się na najważniejszych czynnikach podczas pracy. Moje szkolenia charakteryzuje wysoki poziom zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.

Większość szkoleń prowadzona jest indywidualnie. Oznacza to, że poświęcam całą uwagę kursantce i służę swoją pomocą na każdym etapie zabiegu.
Wszystkie szkolenia prowadzone są przy użyciu najlepszej jakości produktów jakimi pracuję na co dzień. W trakcie szkolenia kursantka otrzymuje bogate, ilustrowane materiały szkoleniowe. Praca odbywa się na w pełni wyposażonym stanowisku.

Pod koniec każdego szkolenia, wiedza kursantki jest weryfikowana egzaminem teoretycznym. Jeśli kursantka poprawnie odpowie na pytania – otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. W przypadku niezdania egzaminu wyznaczany jest kolejny termin, istnieje również możliwość dodatkowego doszkolenia.

Szkolenia skierowane są zarówno do osób nie mających nic wspólnego ze stylizacją rzęs i paznokci jak i do osób początkujących i zaawansowanych. Jeśli chcesz zmienić swoje życie i nabrać nowych umiejętności lub podnieść swoje kwalifikacje to skontaktuj się ze mną – wybierzemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wiem jak ważny jest kontakt z instruktorem po szkoleniu, nie wszystko jesteśmy w stanie przyswoić w ciągu kilku dni. W związku z tym po szkoleniu dołączysz do grupy na facebooku dedykowanej kursantom aby móc wymieniać się doświadczeniami oraz otrzymywać rady i informacje odnośnie postępów.

Pozostaję również do dyspozycji mailowej i telefonicznej w razie nagłych pytań.
Warunkiem rezerwacji terminu szkolenia jest wpłata zadatku. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji lub niepojawienia się na szkoleniu. Brak wpłaty w ciągu 24 godzin skutkuje zwolnieniem terminu. Pozostała kwota powinna być uiszczona pierwszego dnia szkolenia.